İletişim Hattı +90(348) 813 1044
Haberler

Kilis Valisi Recep Soytürk EMİTT 2020 Fuarı'nda

  • 30.01.2021
  • alibalaban

Türkiye’nin, Doğu Akdeniz’in ve Avrasya’nın en büyük fuarı olan “24. EMİTT 2020 Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı” 30 Ocak-2 Şubat 2020 tarihleri arasında İstanbul/Beylikdüzü TÜYAP Fuar alanında, ziyaretçilere açıldı.

Valimiz Sayın Recep Soytürk ve Kilis Vakfı Başkanı Yaşar Aktürk’ün katılımıyla yapılan açılışta Kilis 6. Salonda Özel Tasarım standında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Kilis’in tarihi, turistik ve kültürel değerlerini en iyi şekilde tanıtmak için; Kilis Valiliği, Kilis Belediye Başkanlığı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı, STK ve özel teşebbüslerle yapılan işbirliği ile fuara tasarım stantla katılım yapıldı. Fuar süresince İlimizin tanıtımı yapılarak, ziyaretçilere yöresel lezzetlerden tatma imkânı sağlanacak.

Fuarın açılış gününe Valimiz Sayın Recep Soytürk’ün yanısıra, İstanbul Kilis Vakfı Başkanı Yaşar Aktürk ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

  • Kilis Valisi Recep Soytürk EMİTT 2020 Fuarı'nda

Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Online Belge Sistemi
Whatsapp ile İletişime Geç