İletişim Hattı +90(348) 813 1044
Haberler

Görev Belgesi Düzenlenmesi

  • 30.04.2021
  • kilistso
T.C. İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünün 29.04.2021 tarih ve 7705 sayılı genelgesiyle sokağa çıkma kısıtlamalarının uygulandığı tarihlerde görev belgesi düzenlemesiyle ilgili yeni açıkklamalar yapılmıştır.
Açıklamalara ve görev belgesine ekten ulaşabilirsiniz.


Sokağa
çıkma kısıtlaması ile ilgili muafiyet tanınan işyerlerinde çalışan görevliler için işyerleri yetkililerince daha önce düzenlenen tüm belgelerin geçerliliği 2 Mayıs 2021 Pazar günü Saat 24:00 da sona erecektir.Bundan böyle; bu işyerleri çalışanları için e-devlet üzerinden İçişleri Bakanlığı e-başvuru sistemi üzerinden “görev belgesi” başvurusunda bulunması gerekmektedir.Görev Belgesi başvuru formu ile ilgili uygulamalı video üstte sunulmuştur.

Başvuruda bulunacak çalışanın e-başvuru sistemini kullanımında oluşabilecek problemler, sistemsel yoğunluk, erişim hatası gibi geçici durumlar nedeniyle zamanında görev belgesi alınamaması durumunda bir defaya mahsus olmak ve en fazla üç gün için geçerli olmak kaydıyla <a href="https://bit.ly/3ujyBv
  • Görev Belgesi Düzenlenmesi

Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Online Belge Sistemi
Whatsapp ile İletişime Geç