İletişim Hattı +90(348) 813 1044
Haberler

KİLİS TİCARET VE SANAYİ ODASI HAYIRLI OLSUN DEDİ

  • 23.07.2018
  • kilistso

Gaziantep ile Kilis’in kardeş şehirler olduğunu kaydeden GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, birlikte gerçekleştirilen Şahinbey-Polateli OSB’nin Türkiye’ye örnek olduğunu söyledi.

Kilis Ticaret ve Sanayi Odası (KİTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Mustafa Celkanlı, Meclis Başkanı Ökkaş Karcı, Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri Gaziantep Sanayi Odası’na (GSO) hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette bir konuşma yapan Ünverdi, her iki odanın büyük çaba gösterdiği projenin Türkiye için güzel bir eser olacağını belirterek, “Önümüzdeki dönemde de ilgili bakanlıklarla görüşmelerimizi sürdürerek projeyi devam ettireceğiz” dedi.

Gaziantep Sanayi Odası Mesleki Eğitim Merkezi’nde (GSO-MEM) verilen eğitimler hakkında KİTSO üyelerini bilgilendiren Ünverdi, Kilisli sanayici ve işadamlarının istihdam noktasında buradan faydalanabileceklerini dile getirdi.

Ünverdi, “Merkezimizde sanayicilerimizin ihtiyacı olan kalifiye eleman ihtiyacını karşılamak üzere, meslek sahibi olmak isteyenlere ve farklı branşlarda kendini geliştirmek isteyen çalışanlara mesleki eğitimler veriyor ve atölye imkanları sunuyoruz. Bu kapsamda üyeleriniz kalifiye eleman ihtiyacını karşılamak ve mesleki eğitim noktasında merkezimizden istifade edebilirler” diye konuştu.

Ünverdi, konuşmasının sonunda ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, KİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Celkanlı ve Yönetim Kurulu’na yeni görevlerinde başarılar diledi. Ünverdi, “İnşallah bu zamana kadar nasıl işbirliği içinde çalıştıysak bundan sonra da aynı anlayışla yolumuza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Başkan Ünverdi ve Yönetim Kurulu’na yeni görevlerinde başarılar dileyen KİTSO Başkanı Celkanlı da, çalışmalarında Gaziantep’i örnek aldıklarını belirtti.

Celkanlı Gaziantep’in sanayisiyle örnek bir şehir olduğunu ifade ederek, “Amacımız Kilis ve ülkemiz için değer üretebilmek. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şahinbey- Polateli OSB’de olduğu gibi işbirliği içerisinde çalışmaktan onur duyarız. Ev sahipliğiniz için teşekkür ediyor yeni görevlerinizde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından iki odanın yönetimi karşılıklı hediye takdiminde bulundu.

  • KİLİS TİCARET VE SANAYİ ODASI HAYIRLI OLSUN DEDİ

Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Online Belge Sistemi
Whatsapp ile İletişime Geç