İletişim Hattı +90(348) 813 1044
Başkanın Mesajı

BAŞKAN’IN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

  • 09.01.2015
  • kilistso

Mesai mevhumu gözetmeksizin görev yapan gazetecilerimiz önemli bir mesleği icra etmektedirler.

Halkın haber alma özgürlüğü için özveri ile çalışan gazetecilerin yaptığı hizmet takdire şayandır.

Tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyan bir medyanın toplumsal kalkınmanın, gelişmenin sağlanmasında önemli bir yeri vardır. Gazetecilerin insanlara haber ve bilgi akışı sağlama gibi çok yönlü bir misyonu bulunmaktadır. Gazetecilerimizin bu önemli misyonu yerine getirmek ve halkı bilinçlendirmek için verdiği mücadele her türlü takdirin üzerindedir.

Bu nedenle, güçlü gazetecilerin güçlü basın kuruluşlarının; Güçlü basın kuruluşlarının da güçlü demokrasinin tesisini sağlayacağı bir gerçektir. Bu duygu ve düşüncelerle, Ülkemizin ve kentimizin sorunlarını kamuoyuna aktaran ve sorunların çözümünde  önerileriyle toplum mekanizmasının daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan basınımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, kamuoyunun bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesinde büyük rol üstlenen değerli basın mensuplarımıza sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ederim.

  • BAŞKAN’IN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
sil Odamız

Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Online Belge Sistemi
Whatsapp ile İletişime Geç