İletişim Hattı +90(348) 813 1044
Başkanın Mesajı

BAŞKANIN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

  • 10.01.2017
  • kilistso

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün de dediği gibi “Basın Ulusun Ortak Sesidir. Bir Güç, Bir Okul Bir Yol Göstericidir.”

Medyanın güçlü olması, gerek ifade özgürlüğünün temini, gerekse kamuoyunun istek ve taleplerinin doğru yansıtılması anlamında  büyük önem taşımaktadır.  Bundan dolayı gazetecilik, günümüzün en önemli  mesleklerinin başında gelmektedir.

Üstlendikleri her görevi, her koşulda  sürdürmeye çalışan ve İlimizin kalkınmasında, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda gelişmesinde de önemli katkılar sağlayan yerel basınımızın  büyük bir  özveri içerisinde çalışmaları takdire şayandır. Zor şartlar altında bile görev bilincini kaybetmeyen, üstün gayreti ile habercilik anlayışından ödün vermeksizin fedakârca çalışan gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, İlimize ve ülkemize verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  • BAŞKANIN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI
sil Odamız

Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Online Belge Sistemi
Whatsapp ile İletişime Geç