İletişim Hattı +90(348) 813 1044
Ulaşım

ULAŞIM


İl Merkezimiz için;
     İl merkezimizde ulaşım dolmuşlarla sağlanmaktadır. Şehrin her yerine, her on dakikada sefer yapan dolmuşlar sayesinde ulaşmak mümkündür.
 
Uçakla Gelecekler İçin;

     Uçak Gaziantep-Oğuzeli havaalanına kadar gelecektir. Havaalanına indikten sonra Gaziantep otobüs terminaline gidin. Gaziantep-Kilis arası seyahat eden Çayırağası Turizm  Seyahat firması ile Kilis'e gelebilirsiniz. Gaziantep-Kilis arası 60 kilo metredir ve otobüsle yaklaşık 40 dakika sürmektedir.
 
Otobüsle Gelecekler İçin;
       Geleceğiniz ilden direk Kilis aracı bulamazsanız Gaziantep  aktarmalı geleceksiniz. Gaziantep-Kilis arası seyahat eden Çayırağası Turizm  Seyahat firması ile  Kilis'e gelebilirsiniz. Bu firmaların otobüsleri sabah 08.00,13.00 ve akşam 17.00'da Gaziantep'ten hareket etmektedir.
 
Özel Otomobille Gelecekler İçin ;

      Özel otomobilleri ile Kilis'e gelecekler için iki alternatif yol bulunmaktadır. Birincisi Gaziantep_Oğuzeli havaalanını takip eden ve yeni yapılan Gaziantep-Kilis karayolu. ikincisi ise Gaziantep Üniversitesi yanından geçen eski Kilis yoludur.
 
Trenle Gelecekler İçin;
     Kilis'e direk tren yolu bulunmamaktadır. Ancak Gaziantep'e kadar trenle geldikten sonra kalan yolu Otobüsle gelebilirsiniz.

Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Online Belge Sistemi
Whatsapp ile İletişime Geç